Jesteśmy autoryzowanym dealerem jachtów ze stoczni Delphia Yachts

W jakości nie ma miejsca na kompromisy. Dotyczy to zarówno standardu wykonania jachtu jak doradztwa przy wyborze odpowiedniej jednostki. Dlatego zdecydowałem się reprezentować markę Delphia. Wzmocniły to: moje prywatne doświadczenie w rejsach na pokładach jachtów Delphia, satysfakcja klientów, którzy je czarterowali i wreszcie reakcja żeglarzy przy pierwszym kontakcie z jachtem. Jacht musi tworzyć jedność. Przekłada się to na jakość, która dostarcza nam satysfakcji. „Właśnie to znalazłem w Delphia Yachts. Zapraszam do kontaktu”. Marek Stryjecki

“Po 27 latach nieustannego rozwoju oraz wyprodukowaniu ponad 25 000 jachtów żaglowych i motorowych, marka Delphia jest rozpoznawalna wśród żeglarzy na całym świecie. Doskonała jakość, komfort, trwałość, innowacyjna stylistyka oraz perfekcyjne wykonanie to klucz do sukcesu jachtów Delphia.”

Żeglarska przygoda, przyjaźń, duma z perfekcyjnego jachtu – to właśnie świat Delphia Yachts, do którego serdecznie Państwa zapraszamy.

Wyróżnienia: Delphia 31 była w Chorwacji jachtem roku 2012go, natomiast Delphia 47 w 2009 roku.

Delphia 31- kompaktowy cruiser rodzinny na jeziora, morza i oceany

Delphia 31 to najmniejszy jacht w naszej linii przeznaczony do żeglugi oceanicznej. O wyjątkowości Delphii 31 bez wątpienia stanowi jej wnętrze. Po wejściu na jacht zwraca uwagę jego przestronność oraz dobre rozplanowanie pomieszczeń. Projektanci bardzo skrupulatnie zagospodarowali każdy skrawek przestrzeni, dzięki czemu Delphia 31 oferuje 2 przestronne kabiny, łazienkę z prysznicem oraz pokaźną liczbę schowków, bakist i jaskółek.

Specyfikacja

Delphia 34- przestronny jacht rodzinny o wyjątkowym wnętrzu

Delphia 34 to wynik nowych założeń wzornictwa wnętrza jachtów, stworzonych zgodnie z zasadą TRUE YACHTS, łatwym w obsłudze, zaprojektowanym z myślą o żeglarzu i jego potrzebach.
Z myślą o najmłodszych Delphia 34 została wyposażona w zamkniętą rufę, która zapewni bezpieczeństwo podróżującym na jachcie dzieciom. Wszystko po to, by zapewnić komfort żeglowania na krótkich i długich dystansach. By stworzyć jacht przestrzenny i pełen światła.
Załoga Delphii 34 ma do dyspozycji przestronną i jasną mesę z dużym stołem oraz wygodny i dobrze wyposażony kambuz. Na jachcie znajduje się także przestronna łazienka z prysznicem, szczególnie w wersji 2 kabinowej.
Model jest dostępny w kilku wersjach: z balastem zewnętrznym, dzięki któremu nadaje się na wody płytkie i pływowe, z kilem stałym lub mieczem uchylnym, z rumplem do żeglugi śródlądowej albo kołem sterowym do żeglugi morskiej i oceanicznej.

Specyfikacja

Delphia 47 – doskonały jacht oceaniczny

Delphia 47 to flagowa jednostka stoczni – klasyczny, wierny TRUE YACHT o wyjątkowej charakterystyce kadłuba.
Na Delphii 47 można w pełni poczuć żywioł oceanu, zachowując jednocześnie poczucie pełnej kontroli nad jednostką. Duże gabaryty nie nastręczają żadnych trudności przy manewrach portowych, a na morzu zapewniają wyróżniającą stabilność.
Wyjątkowo przestrzenny pokład i wnętrze jachtu zapewnią swobodę każdemu członkowi, nawet wyjątkowo licznej, załogi. Dlatego Delphia 47 spełni swoje zadanie jako łódź ownerska oraz czarterowa. Jacht posiada eleganckie i nowoczesne wnętrze z jasną mesą doświetlaną bocznymi oknami, obszerny kokpit oraz duży, tekowy pokład z platformą kąpielową. Jest również wyposażony w 2 koła sterowe. Dzięki samohalsującemu fokowi oraz rolowanemu grotowi, jednostka ta może być bez trudu obsługiwana przez jedną osobę. Model jest dostępny w kilku wersjach: 3 – 5 kabinowej.

Specyfikacja

Delphia 16

chorwacja rejsy jachtem
Specyfikacja

Delphia 24

Specyfikacja

Delphia 40.3

Specyfikacja

Delphia 46 DS

Delphia Escape 1100 S

Delphia Escape 1150 V

Delphia Escape 1350

Delphia BluEscape 1200

Specyfikacja
Napisz do nas