Odisej Yachting

Mówimy po polsku- rezerwacja po polsku- checklista po polsku.

Bezpośredni kontakt, nadzór nad rezerwacją i wsparcie właściciela Marka Stryjeckiego- z ponad 40-letnim doświadczeniem żeglarskim

 • Wsparcie techniczne i monitoring jachtów 24 h. Marek zna jachty „jak własną kieszeń”, osobiście wydaje i odbiera jacht.
 • Jest doskonałym kompanem do rozmów i wymiany doświadczeń o żeglowaniu, nie tylko wokół wybrzeży Chorwacji, ale i po całym świecie.
 • Rekomenduje najciekawsze trasy żeglarskie.

Jesteśmy na miejscu w Chorwacji od prawie 20 lat i wykorzystujemy jej znajomość z pożytkiem dla naszych gości

 • Znamy najpiękniejsze plaże i fantastyczne tereny do nurkowania. Wiemy, gdzie spędzić miło wieczór, z dala od ludzkiego gwaru, ale i gdzie się zabawić, jeśli przyjedzie na to ochota.
 • Rekomendujemy sprawdzone przytulne restauracje, piwniczki z domowym winem czy miejsca, w których można kupić najsmaczniejsze lokalne produkty.
 • Rezerwujemy miejsca w restauracjach, portach, zatokach, bojkach.
 • Znamy lokalną społeczność i służymy pomocą.

Kameralny, butikowy, rodzinny charakter czarteru

 • Oferujemy wynajem jachtów, katamaranów i motorówek w Chorwacji, bez pośredników.
 • Nasi goście mają z nami, tym samym zespołem, kontakt od początku rezerwacji, w trakcie swoich wakacji, aż po zakończenie urlopu. Mogą na nas liczyć w 110%.
 • Zapewniamy indywidualną obsługę, odpowiadamy na nietypowe oczekiwania co do charakteru rejsu. Marzysz o niezapomnianym ślubie, podróży poślubnej albo wyjątkowej integracji firmowej pod żaglami w Chorwacji- zdaj się na nas.
 • Nowa flota- gwarantujemy czarter nowoczesnych, komfortowych, w 100% sprawnych jachtów żaglowych, motorowych, katamaranów i motorówek.

Odisej Yachting

Jesteśmy kameralnym, butikowym czarterem, który oferuje wynajem jachtów, katamaranów i łodzi motorowych w Chorwacji. Sprzedajemy również jachty polskiej stoczni Delphia Yachts i katamarany Bali. Nasza historia rozpoczęła się w 2000 r., kiedy to Marek Stryjecki- po dwudziestu latach pływania po wszystkich morzach i oceanach świata- wybrał Adriatyk na swoją drugą ojczyznę. W Sibeniku założył nie tylko swój drugi dom, ale i firmę czarterową Odisej Yachting, którą w Polsce reprezentuje marka jachtchorwacja.pl.
Od tego czasu organizujemy wymarzone wakacje pod żaglami na Adriatyku. Ale nasza rola nie kończy się na tylko czarterze jachtów. Wykorzystujemy pasję i doświadczenie żeglarskie oraz umiłowanie i znajomość Chorwacji, aby zapewnić naszym gościom wyjątkowy czas rejsu i niezapomniane wrażenia (Sprawdź opinie o nas).
Jeśli chcesz, aby Twoja żeglarska przygoda trwała długo dłużej niż podczas jednego rejsu i chcesz mieć jacht na własność- zapraszamy w nasze progi. Jesteśmy autoryzowanym dealerem jachtów ze stoczni Delphia Yachts oraz katamaranów Bali.

Zapraszamy Cię do niezapomnianej, żeglarskiej przygody na jachcie w Chorwacji.
Chodzi o Twoje wakacje- wiemy, jak uczynić je wyjątkowymi.

Z żeglarskimi pozdrowieniami
Marek Stryjecki

Czytaj więcej

Nasz ogromny wybór jachtów pozwala na dokładnie taki rodzaj doświadczenia żeglarskiego, jakiego sobie życzysz