CHORWACJA - REJSY - SZKOLENIA - CZARTERY - WŁASNA FLOTA - JACHTY ŻAGLOWE - MOTOROWE

Delphia Yachts

Stocznia jachtowa Delphia Yachts została założona w 1990 roku przez dwóch braci - Piotra i Wojciecha Kot. Obecnie jest największym producentem jachtów żaglowych w Polsce, oferującym modele o długościach od 7 do 15 m.

Budowa jachtu to kompleksowy proces wymagający specjalistycznej wiedzy technicznej. Delphia Yachts łączy taką wiedzę z doświadczeniem i zaawansowaną technologią, tworząc łodzie najwyższej klasy.

Po 25 latach nieustannego rozwoju oraz wyprodukowaniu ponad 20 000 jachtów żaglowych i motorowych, marka Delphia jest rozpoznawalna wśród żeglarzy na całym świecie. Doskonała jakość, komfort, trwałość, innowacyjność projektów oraz perfekcyjne ich wykonanie to nasz klucz do sukcesu.

 
 
 
 

Delphia 31- kompaktowy cruiser rodzinny na jeziora, morza i oceany

Delphia 31 to najmniejszy jacht w naszej linii przeznaczony do żeglugi oceanicznej. O wyjątkowości Delphii 31 bez wątpienia stanowi jej wnętrze. Po wejściu na jacht zwraca uwagę jego przestronność oraz dobre rozplanowanie pomieszczeń. Projektanci bardzo skrupulatnie zagospodarowali każdy skrawek przestrzeni, dzięki czemu Delphia 31 oferuje 2 przestronne kabiny, łazienkę z prysznicem oraz pokaźną liczbę schowków, bakist i jaskółek.

Katalog -dane techniczne
Delphia 34- przestronny jacht rodzinny o wyjątkowym wnętrzu

Delphia 34 to wynik nowych założeń wzornictwa wnętrza jachtów, stworzonych zgodnie z zasadą TRUE YACHTS, łatwym w obsłudze, zaprojektowanym z myślą o żeglarzu i jego potrzebach. 

Z myślą o najmłodszych Delphia 34 została wyposażona w zamkniętą rufę, która zapewni bezpieczeństwo podróżującym na jachcie dzieciom. Wszystko po to, by zapewnić komfort żeglowania na krótkich i długich dystansach. By stworzyć jacht przestrzenny i pełen światła.

Załoga Delphii 34 ma do dyspozycji przestronną i jasną mesę z dużym stołem oraz wygodny i dobrze wyposażony kambuz. Na jachcie znajduje się także przestronna łazienka z prysznicem, szczególnie w wersji 2 kabinowej.

Model jest dostępny w kilku wersjach: z balastem zewnętrznym, dzięki któremu nadaje się na wody płytkie i pływowe, z kilem stałym lub mieczem uchylnym, z rumplem do żeglugi śródlądowej albo kołem sterowym do żeglugi morskiej i oceanicznej.

Katalog D34 - dane techniczne


Delphia 47 - doskonały jacht oceaniczny 

Delphia 47 to flagowa jednostka stoczni – klasyczny, wierny TRUE YACHT o wyjątkowej charakterystyce kadłuba.

Na Delphii 47 można w pełni poczuć żywioł oceanu, zachowując jednocześnie poczucie pełnej kontroli nad jednostką. Duże gabaryty nie nastręczają żadnych trudności przy manewrach portowych, a na morzu zapewniają wyróżniającą stabilność. 

Wyjątkowo przestrzenny pokład i wnętrze jachtu zapewnią swobodę każdemu członkowi, nawet wyjątkowo licznej, załogi. Dlatego Delphia 47 spełni swoje zadanie jako łódź ownerska oraz czarterowa. Jacht posiada eleganckie i nowoczesne wnętrze z jasną mesą doświetlaną bocznymi oknami, obszerny kokpit oraz duży, tekowy pokład z platformą kąpielową. Jest również wyposażony w 2 koła sterowe. Dzięki samohalsującemu fokowi oraz rolowanemu grotowi, jednostka ta może być bez trudu obsługiwana przez jedną osobę. Model jest dostępny w kilku wersjach:  3 - 5 kabinowej.

Katalog D47 - dane techniczne


Pozostałe modele 


Skontaktuj się z Nami używając formularza poniżej lub napisz bezpośrednio na nasz adres: info@odisej-yachting.com

CHORWACJA - KRAJ TYSIĄCA WYSP i KRYSTALICZNIE CZYSTEJ WODY