W obecnej chwili obowiązujące rabaty wynoszą do 20% od cen cennikowych. Napisz do nas na kontakt@jachtchorwacja.pl i sprawdź jaki dodatkowy rabat możemy Ci zaproponować.

czarter jachtów chorwacja last minute

Oferta last minute

Chorwacja to najchętniej wybierany przez żeglarzy z Polski kierunek śródziemnomorski. Piękna pogoda, ciepła, przejrzysta i czysta woda, niepowtarzalne widoki i krajobrazy. W połączeniu z bardzo dobrze przygotowaną infrastrukturą dla żeglarzy, tworzy topowy kierunek na wakacyjny czarter dla pasjonatów łodzi. Linia brzegowa urozmaicona ogromną ilością 698 wysp, 389 wysepek oraz 78 raf dostarcza wspaniałych możliwości rejsów. Długość wybrzeża razem z wyspami to 5835 km. Na tym dystansie znajdziesz ponad 60 profesjonalnych marin, zapewniających kilkanaście tysięcy miejsc cumowniczych. Do miejsc w marinach należy dodać przystanie miejskie, bojki, konoby oferujące cumę i wszystkie inne miejsca, gdzie można się zatrzymać na kotwicy. Suma wszystkich możliwości tworzy niezliczoną ilość miejsc postoju jachtu.
Preferujesz bliskość gwarnych, dalmackich starówek, aromatyczną kawę w jednej z wielu kawiarni wzdłuż słonecznych promenad? A może wypoczynek kojarzy Ci się z surową przyrodą bezludnych wysp i brakiem innych turystów? Zwiedzanie okazałych zabytków, odwiedzanie parków krajobrazowych i rezerwatów, tradycyjna kuchnia chorwacka, festiwale z muzyką na żywo, wystawy, degustacje wina i wiele innych – bez względu na Twoje preferencje, każdy znajdzie atrakcje odpowiadające oczekiwaniom. Mieszkając w Chorwacji od ponad 18 lat, pomożemy Ci w pełni wykorzystać urlop. Powiedz czego szukasz, a my wskażemy, gdzie to znajdziesz.
Wielu naszych klientów planuje swoje rejsy już po nowym roku oraz na wiosnę. Dokonują rezerwacji wybranej jednostki, gdy tylko znają datę urlopu. Niestety nie wszyscy mogą planować wakacyjny czarter jachtu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli decyzję o urlopie podejmujesz na bieżąco, czarter jachtów last minute jest doskonałym sposobem żeglowania w Chorwacji na “ostatnią chwilę”.

Czarter jachtów w Chorwacji last minute – atrakcyjna cena

Czarter jachtów w ofercie last minute, to nie tylko możliwość rezerwacji łodzi w trakcie sezonu, krótko przed rejsem. To także atrakcyjna cena, gdzie nagrodą za dokonanie rezerwacji kilka dni przed planowanym rejsem jest korzystny rabat od ceny regularnej. Dla wszystkich, których plany zmieniają się dynamicznie, to efektywne rozwiązanie pozwala dopasować rejs skrojony na miarę Twoich oczekiwań, w ostatniej chwili. Wiemy, że wakacyjne plany mogą ulec zmianie i są sytuacje, w których nie da się wszystkiego przewidzieć. Dlatego propozycja last minute rokrocznie cieszy się dużym uznaniem wśród naszych Klientów. To doskonały sposób na niezapomniane wakacje marzeń dla doświadczonych żeglarzy i tych, którzy dopiero poznają uroki wakacji pod żaglami.

726142450000100412_la_soleil_exterior_1_640

Czarter jachtów Chorwacja last minute – dlaczego warto nam zaufać?

Nowa flota jachtów żaglowych, motorowych i katamaranów. Profesjonalna obsługa na wszystkich etapach rezerwacji i charteru, doskonała znajomość Chorwacji i Adriatyku. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu czarteru gwarantują bezpieczne i niezapomniane rejsy, także w ofercie last minute. Wszystkie jachty, które czarterujemy poddawane są regularnym przeglądom i serwisom w naszej bazie w marinie Mandalina, w Szybeniku. Dokładamy wszelkich starań, a Ty otrzymujesz pewność najwyższego standardu: bezawaryjności i doskonałego stanu jachtów z naszej floty. Zdecydowanie wyróżnia nas to, że jako jedyna firma oferująca czarter jachtu w Chorwacji dla żeglarzy z Polski, nie jesteśmy pośrednikiem. Oferujemy nasze jachty, które doskonale znamy, o które sami dbamy. Znaczenie tych słów będzie jasne, gdy wejdziesz na pokład któregokolwiek z naszych jachtów. Dbamy o flotę najlepiej jak potrafimy. Zadbany jacht, poza bezpieczeństwem, to także jeden z detali, który buduje Twoje wrażenie i satysfakcję. Kolejnym wyróżnikiem jest bezpośredni kontakt, nadzór nad rezerwacją oraz wsparcie w trakcie rejsu, właściciela marki jachtchorwacja.pl, Marka Stryjeckiego. Ponad 40-lat doświadczenia żeglarskiego na wszystkich oceanach i wielu morzach, ponad 18 lat życia i żeglowania po Chorwacji oraz osobowość Marka sprawiają, że jest doskonałym kompanem do rozmów i wymiany doświadczeń o żeglowaniu.

Zapraszamy do kontaktu!

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat czarteru last minute w Chorwacji, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wszyscy Goście mają z nami kontakt od początku rezerwacji, w trakcie swoich wakacji, aż po zakończenie urlopu, dzięki czemu mogą na nas liczyć w 110%. Zapewniamy indywidualną obsługę w języku polskim oraz dopełniamy wszelkich starań w zaaranżowaniu rejsu do Twoich oczekiwań.