CZARTER: JACHTÓW ŻAGLOWYCH, KATAMARANÓW I ŁODZI MOTOROWYCH

 • Oferujemy czarter jachtów żaglowych, katamaranów oraz łodzi motorowych. Czarter odbywa się bez pośredników.
 • Nasza baza mieści się w Sibeniku w Chorwacji, w D-Marin marinie Madalina, gdzie zaczyna się i kończy rejs.
 • Dysponujemy nową, w pełni sprawną i nowoczesną flotą. Każdy jacht znamy jak własną kieszeń.
 • Zdanie i odbiór jachtu odbywa się w języku polskim.
 • Od początku rezerwacji do zakończenia rejsu, naszych klientów obsługuje ten sam zespół.
 • Nasi goście są w stałym kontakcie z właścicielem czarteru Markiem Stryjeckim, który służy wsparciem, swoim doświadczeniem żeglarskim i znajomością Chorwacji.
 • Jeśli tego potrzebujesz: organizujemy dla Ciebie transport, rezerwujemy miejsca w restauracjach, rekomendujemy trasy żeglarskie, rezerwujemy miejsca w marinach, portach czy bojkach. Odpowiadamy na Twoje indywidualne oczekiwania.

Uwaga! Zdjęcia jachtów są zdjęciami rzeczywistymi, nie z katalogu.

Jak wyszukać i zarezerwować dowolny jacht?

Oferowane przez nas jachty znajdziesz tutaj: czarter jachtów, czarter katamaranów, czarter łodzi motorowych.

Poniższa wyszukiwarka pozwoli znaleźć jachty dostępne w konkretnym terminie.

Jeśli masz pytania lub zależy Ci na indywidualnej obsłudze zadzwoń:
+48 601 247 889
, napisz: kontakt@jachtchorwacja.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Służymy naszą radą!

Pamiętaj! Skontaktuj się z nami koniecznie, jeśli w danym terminie nie znajdziesz interesującego Cię jachtu lub flota będzie zajęta. Na pewno podejdziemy indywidualnie do Twojego zapytania. Jesteśmy kameralnym czarterem, na miejscu w Chorwacji- możemy naprawdę dużo!

Jak ramowo wygląda nasza usługa czarteru?

 1. Określasz interesujące Cię kryteria czarteru (poprzez system rezerwacji on-line lub w bezpośrednim kontakcie z nami).
 2. Przesyłamy Ci wstępną ofertę (PL), z załączeniem opcji dodatkowych (dodatkowe wyposażenie łodzi, dodatkowe usługi, transport itp.).
 3. Wspólnie ustalamy satysfakcjonujący Cię kształt usługi. Wysyłamy do Ciebie umowę i prosimy Cię w ciągu 7 dni o jej potwierdzenie oraz pierwszą wpłatę (50%). Jeśli chcesz, już teraz otrzymasz od nas checklistę (PL). Pozostałe 50% płacisz na 50 dni przed rejsem.
 4. Pozostaje Ci czekać na wymarzone wakacje.
 5. Po dotarciu do mariny, regulujesz opłaty: podatek turystyczny, koszt sprzątania, wybrane dodatkowe opcje (silnik zaburtowy itp.) dookreślić
  Jacht zdaje Ci właściciel Marek Stryjecki, na podstawie polskiej checklisty.
 6. Zaczynasz niezapomniany rejs.
  Otrzymasz bezpłatnie: Wi Fi, aplikację Sentinel z trasą rejsu (i możliwością wysłania na portale społecznościowe), aplikację do rezerwacji portów on-line, oliwę z oliwek produkowaną lokalnie, tradycyjną metodą oraz zdegustujesz chorwackie nalewki w najstarszej w Skradinie Konobie „Mate”.
 7. Przez 24 h służymy wsparciem. Na bieżąco monitorujemy nasze jachty i informujemy o warunkach pogodowych. Jeśli chcesz, rezerwujemy miejsca w restauracjach, rekomendujemy trasy żeglarskie, rezerwujemy miejsca w marinach, portach czy na bojkach.

Potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz skippera?

Wakacje na jachcie to doskonały sposób spędzenia czasu, bez względu na doświadczenie czy żeglarskie umiejętności. Jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień (więcej o uprawnieniach przeczytasz tutaj), możesz skorzystać z usług skippera. Zarekomendujemy Ci doświadczonych polskich żeglarzy. Postaramy się dobrać osoby z Twojej okolicy, co ułatwi wcześniejsze spotkanie przed rejsem.

Napisz do nas

Jeśli chcesz zarezerwować ten konkretny jacht: skorzystaj z "Rezerwacji on-line", napisz przez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Pamiętaj! Skontaktuj się z nami koniecznie, jeśli w danym terminie nie znajdziesz interesującego Cię jachtu lub flota będzie zajęta. Na pewno podejdziemy indywidualnie do Twojego zapytania. Jesteśmy na miejscu w Chorwacji- możemy wszystko.