czarter jachtów chorwacja ceny

Żeglowanie w Chorwacji

Chorwacja to jeden z najpopularniejszych kierunków wybieranych przez Polaków pasjonujących się żeglarstwem. Przyciągają ich w to miejsce malownicze krajobrazy, wspaniała kuchnia, a także atrakcyjne ceny czarteru jachtów oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i bliskość kulturowa. Chorwacja to także piękna pogoda, krystaliczne wody Adriatyku o temperaturze zachęcającej do kąpieli oraz wspaniała kuchnia obfitująca w pyszne ryby i świeże owoce morza. Jest to wakacyjny kierunek kojarzony z doskonałymi warunkami do żeglowania, do którego można sprawnie dojechać autem czy dolecieć samolotem. Ukształtowanie linii brzegowej oraz nieustannie rozbudowywana infrastruktura dla pasjonatów jachtów, czynią Chorwację żeglarskim numerem 1 w Europie.

Z licznych korzyści czarteru jachtów w Chorwacji, najważniejsze to szerokie wybrzeże, o zróżnicowanej linii brzegowej, liczącej ponad pięć i pół tysiąca kilometrów. Z tego około dwóch tysięcy kilometrów przypada na linię brzegową, a blisko cztery tysiące na obrzeża kilkuset wysp i wysepek. Żeglarze znajdą także w Chorwacji setki portów, malowniczych przystani oraz ponad 60 profesjonalnych marin, które są doskonale wyposażone i odpowiadają na wszystkie potrzeby żeglujących. Umiarkowane ceny, w połączeniu z setkami wysp, świetną pogodą i niezapomnianymi widokami, czynią Chorwację doskonałą propozycją zarówno dla doświadczonych żeglarzy, jak i sterników stawiających pierwsze kroki w żeglowaniu na morzu.

Czarter jachtów Chorwacja. Ceny na każdą kieszeń

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnego cennika na sezon 2018, dostępnego na naszej stronie internetowej i zapoznania się bliżej z ceną czarteru jachtów z naszej floty. Cena jest uzależniona od rodzaju jednostki (jacht żaglowy, łódź motorowa, katamaran), terminu wynajmu, ilości kabin i innych parametrów.
Wszystkie zdjęcia naszej floty, które przedstawiają poszczególne jachty, są zdjęciami rzeczywistymi. Nasze jednostki są poddawane przeglądom i serwisom, dbamy o wszystkie detale, żeby w sezonie zapewnić naszym klientom maksimum satysfakcji. Proponujemy najwyższej klasy jachty i katamarany, które są bezpieczne, komfortowe i nowoczesne, dzięki czemu czas rejsu będzie dla wszystkich członków załogi niezapomnianą przyjemnością.
Jeżeli więc poszukujesz korzystnych cenowo ofert czarteru w Chorwacji- doskonale trafiłeś odwiedzając jachtchorwacja.pl. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z cennikiem znajdującym się na naszej stronie internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Young woman tourist looks to the old city of Dubrovnik.